×
HAKKIMIZDA

20161207_191804.jpg

ANADOLU YAKASININ DEĞİŞMEYEN BALIK NOKTASI!

 

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe ilçesi sınırları Küçükyalı sahilinde yer alan Lakerda Balık Restaurantı 1999 yılından bu güne kadar sürekli kendini yenileyen yeniliklere açık bir mekandır. Lakerda restaurant, balık severlerin vazgeçilmez adresi olmuştur. Mevsimine göre en taze balığı müşterilerine servis eder. Lakerda mutfağında sizler için balıklar en ince titizlikle hijyene önem veren balık ustalarımız tarafından büyük bir zevkle ve özel kendi sosları ile hazırlanarak müşterilerimize servis edilir.

Öncelikli hedefimiz siz değerli misafirlerimizi güleryüzlü personelin karşılaması sonrasında ise mutfağımızda hazırlanan balık ve mezelerin sizlere sunulması noktasında en tazesini ve en lezzetlisini sizlere tattırmak ve her defasında balık yemek istediğinizde bizi tercih etme sebebiniz olmakla kalmayıp tavsiye etmenizi de sağlayacak hizmeti siz misafirlerimize sunuyoruz.


İSTANBUL'UN 16 YILLIK BALIK USTASI; LAKERDA BALIK !

 

İstanbul' un en eski Balık Restaurantları arasında yer alan Lakerda Balık severlere sunduğu eşsiz lezzet ve konukseverliği ile bir çok tanınmış işadamı, gazeteciler, politikacılar ve sanat dünyasından bir çok müdavimi bulunuyor. 16 yıldır aynı adresde hizmet veren restoran haftanın hergünü 12 : 00 ile 02 : 00 arası hizmet vermektedir.

Balık severlere menüsünde bir çok seçenek sunan Lakerda dileyene fix menü veya alakart menü seçebilme olanağı sunuyor.

Lakerda Balık Restaurant sadece en iyi balık yiyebileceğiniz bir mekan olmanın dışında, özel konuklarınızı davet edebileceğiniz, iş toplantılarınızı düzenleyebileceğiniz bir balık restoranı olma özelliğide taşıyor.

Lakerda hizmete açıldığı günden bügüne kadar gelen her müşteriyi memnun etmek ve devamlılığını arz etmek için sürekli menü seçenekleri geliştirerek balığın en ekonomiğini, en tazesini ve en iyi sunumu siz değerleri misafirlerine sunarak sizleri memnun etmeye devam etmeyi kendine ilke edinmiş bir balık restoranıdır.

 

20170504_171521.jpg